Publikacje

Digital Signage to nowy standard komunikacji z klientem
08/2018

Kioski multimedialne, wielkopowierzchniowe ekrany LED oraz inteligentne systemy wspierające sprzedaż to rozwiązania, które w ostatnich latach stały się oczywistym elementem funkcjonowania galerii handlowych. Ich popularność jest wprost proporcjonalna do ich efektywności, coraz częściej uwzględniana już na etapie prac projektowych.

Czytaj więcej

Red Dot 2018 dla Polaków
07/2018

Red Dot z sukcesem dla polaków. Wśród dwunastu polskich firm, laureatów tegorocznej edycji Red Dot, nagrody doceniającej najlepsze praktyki w zakresie wzornictwa znalazła się firma CITY, za projekt i realizację kiosku multimedialnego FIN.

Czytaj więcej

Loterie zwiększają footfall i obroty najemców
06/2018

Coraz większa liczba centrów handlowych w Polsce sprawia, że właściciele i zarządcy prześcigają się w pomysłach na zwiększenie liczby klientów. Jednym z wydarzeń, cieszących się ogromnym zainteresowaniem są loterie i konkursy. Tego typu akcje realizujemy kompleksowo. Przygotowujemy kreację graficzną, dystrybucję nagród, a także obsługę prawną i raportowanie wyników.

Czytaj więcej

Kiosk multimedialny FIN zdobył „Oscara Designu"
05/2018

Kiosk multimedialny FIN, to tegoroczny zdobywca prestiżowej nagrody Red Dot. To odpowiedź na coraz większe wymagania rynku Digital Signage. Nasz produkt to połączenie perfekcyjnego designu i funkcjonalności. Projekt powstał z myślą o rozbudowanych obiektach użyteczności publicznej.

Czytaj więcej

Kioski multimedialne podbiły rynek galerii handlowych
04/2018

Rozwiązania Digital Signage stają się oczywistym elementem funkcjonowania galerii handlowych. Jako lider branży od lat wspieramy sprzedaż i marketing projektując i realizując dedykowane kioski multimedialne. To nie tylko niezastąpione wsparcie w poruszaniu się po rozbudowanych obiektach handlowych, ale także usprawnienie w przeprowadzaniu akcji marketingowych.

Czytaj więcej

Innowacyjna strefa rozrywki dla dzieci w Galerii Echo
04/2018

Dla Galerii Echo, z myślą o najmłodszych odwiedzających zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy wyjątkową przestrzeń edukacyjną. Kids Play to zabawa, kreacja i nauka w nowej odsłonie. Stoisko wyróżnia się przede wszystkim połączeniem elementów do zabaw manualnych z nowoczesnymi aplikacjami edukacyjnymi.

Czytaj więcej

System oznakowania galerii kształtuje dynamikę sprzedaży
03/2018

Czytelny system oznakowania galerii handlowej bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort odwiedzających. Dla Gemini Park Tychy wykonaliśmy system informacji wizualnej nowej generacji, który został zaprojektowany przez Blank Studio. Realizacja pozwala na sprawne poruszanie się po rozbudowanym obiekcie.

Czytaj więcej

Digital Signage podbija punkty informacyjne
03/2018

Walory rozwiązań Digital Signage doceniają nie tylko zarządcy galerii handlowych, lecz także gospodarze miast i właściciele hoteli. Centrum informacji Zakolove, to przykład tego typu realizacji. Wykonaliśmy multimedialną oprawę obiektu.

Czytaj więcej

Karty podarunkowe. Nowa strategia dystrybucji
02/2018

Dla największej małopolskiej galerii handlowej Bonarka City Center wdrożyliśmy pionierską realizację kartomatu. Nasz terminal multimedialny to nowatorski sposób dystrybuowania kart podarunkowych. Cały proces odbywa się automatycznie, bez konieczności obsługi personelu.

Czytaj więcej

Przyszłość Digital Signage to projekty personalizowane
01/2018

Sposób funkcjonowania Digital Signage zmienia się diametralnie. Urządzenia wykorzystujące technologię cyfrową, stanowią już nie tylko atrakcyjną formę prezentacji oferty, ale również stanowią dopełnienie aranżacji obiektu. Dla galerii Tbilisi wykonaliśmy pięć kiosków multimedialnych, a także punkt informacyjny.

Czytaj więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.