Publikacje

Nowe technologie podbiją centra handlowe
12/2017

Dla nowopowstałej galerii Wroclavii wykonaliśmy projekt Digital Signage. W samym centrum galeriii, na wysokości ośmiu metrów zamontowaliśmy wielkopowierzchniowe ekrany LED. To nie tylko doskonały nośnik przekazu informacji, ale również ważny element interior designu obiektu, uwzględniany już na etapie prac projektowych.

Czytaj więcej

CITY liderem cyfryzacji obszaru in-store
08/2017

Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Tworzymy od podstaw systemy kiosków multimedialnych dla galerii handlowych, które w zależności od potrzeb pełnią rolę informacyjną, nawigacyjną bądź sprzedażową. Od lat z sukcesem wzmacniamy potencjał salonów sprzedaży dedykowanymi rozwiązaniami multimedialnymi. Odkryj nasze możliwości.

Czytaj więcej

Digital Signage intensyfikuje sprzedaż stacjonarną
07/2017

Rozwiązania Digital Signage rewolucjonizują stacjonarną sprzedaż. Dla salonu Komfort Łazienki wykonaliśmy kiosk sprzedażowy, działający na zasadzie technologii Lift&Learn. Za sprawą naszej realizacji klienci mogą zobaczyć na ekranie pełną ofertę produktów, a także przeglądać wizualizację pomieszczeń z wybranym produktem.

Czytaj więcej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.