Instore
Gemini Park Tychy

Galeria handlowa Gemini Park Tychy to najnowsza inwestycja krakowskiego dewelopera Gemini Holding. W centrum o pow. niespełna 40 tys. m kw. GLA, które mieści 130 lokali, zrealizowaliśmy system oznakowania wewnętrznego.

Dobra komunikacja wewnątrz centrum handlowego w istotny sposób wpływa na komfort i bezpieczeństwo klientów. Oznakowanie poszczególnych stref, punktów, kierunków i pasaży w taki sposób, by użytkownicy galerii z łatwością przemieszczali się po rozbudowanym obiekcie, to wyzwanie, które wymaga wiedzy i doświadczenia. Projekt systemu oznakowania galerii Gemini Park Tychy został opracowany przez Blank Studio, a jego realizacja została powierzona firmie CITY.

W Gemini Park Tychy zrealizowaliśmy 30 dwustronnych, podświetlanych kasetonów parkingowych oraz dwa zewnętrzne kasetony informacyjne przed wjazdem na parking. Wewnątrz galerii zainstalowaliśmy sześć wolnostojących kiosków multimedialnych, które zostały wykonane z trwałego materiału o nazwie krion i wyposażone w dedykowane oprogramowanie nawigacyjne. Dla Gemini Park Tychy zrealizowaliśmy ponadto trzynaście naściennych, wiszących kiosków multimedialnych. W obiekcie zainstalowaliśmy także trzynaście sztuk podwieszanych tablic kierunkowych wykonanych z krionu i uszlachetnionych fornirem. Pozostałe elementy oznakowania centrum, takie jak tablice semaforowe i naklejki informacyjne na drzwiach i witrynach również zostały wyprodukowane i zamontowane przez zespół CITY. W zakresie kompleksowego oznakowania dużych obiektów handlowych i biurowych jesteśmy ekspertem.

Realizacja:

  • 2 zewnętrzne podświetlane pylony informacyjne
  • 30 dwustronnych podświetlanych kasetonów parkingowych
  • 6 wolnostojących kiosków multimedialnych wyposażonych w ekrany dotykowe i dedykowane oprogramowanie
  • 13 naściennych kiosków informacyjnych wyposażonych w ekrany LCD
  • 13 podwieszanych w pasażu galerii tablic kierunkowych
  • tabliczki semaforowe, naklejki na drzwiach, oklejanie witryn i szyb
Gemini Park Tychy. Oferta dla galerii handlowych. Oznakowanie przestrzeni handlowej. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kioski informacyjne. Infokiosk I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.