Oferta dla galerii handlowych

Rozwiązania multimedialne organizujące przestrzeń handlową stają się już nieodłącznym elementem nowoczesnej koncepcji funkcjonowania galerii handlowych. 

Oferujemy dedykowane sposoby ekspozycji dla branży retail. Specjalizujemy się w realizacjach wykorzystujących siłę i potencjał Digital Signage. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę i charakter miejsca. Od podstaw projektujemy i wdrażamy kioski multimedialne. Stworzyliśmy pionierskie rozwiązanie kartomatu. Specjalizujemy się także w przygotowaniu i organizacji loterii dla galerii handlowych. Budujemy lojalność i zaangażowanie klientów tworząc dedykowane rozwiązania multimedialne. Odkryj spektrum naszych możliwości.

Systemy oznakowania

Czytelny system oznakowania galerii handlowej bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort klientów. Badania jednoznacznie dowodzą, że klienci nade wszystko cenią łatwość poruszania się po centrum. Dobrze oznakowany parking i poszczególne strefy galerii to klucz do maksymalizacji obrotów. Zajmujemy się kompleksową realizacją systemu oznakowania galerii handlowych. Nowoczesne zaplecze technologiczne, podparte wiedzą i doświadczeniem pozwala tworzyć nam dedykowane oznakowania nawiązujące do identyfikacji wizualnej danego obiektu. W portfolio naszych usług znajduje się m.in. produkcja i montaż tablic informacyjnych, kasetonów reklamowych, czy oznakowanie poszczególnych stref przestrzeni.

 

Odkryj korzyści:

 • kompleksowa realizacja systemu oznakowania przestrzeni
 • szeroka paleta dostępnych materiałów
 • najnowocześniejsze zaplecze technologiczne
 • realizacja odpowiadająca identyfikacji wizulanej galerii

Ekrany LED

Digital signage to przyszłość komunikacji wizualnej. Budowanie angażującej, spersonalizowanej komunikacji marketingowej z zastosowaniem rozwiązań multimedialnych staje się już standardem. Specjalizujemy się w dedykowanych projektach wykorzystujących siłę i potencjał rozwiązań cyfrowych. Nasze pionierskie realizacje znajdują zastosowanie w szeroko pojętym obszarze instore. Projektujemy i montujemy wysokiej jakości ekrany LED, które nie tylko pełnią rolę atrakcyjnego nośnika przekazu informacji, stanowią angażującą wizytówkę aranżacji witryny sklepowej, ale coraz częściej są elementem korespondującym z koncepcją całej galerii. Projekty z zastosowaniem rozwiązań cyfrowych rewolucjonizują komunikację z klientem i dynamizują proces sprzedaży. 

 

Odkryj korzyści:

 • promowanie oferty i budowanie świadomości marki
 • dynamizacja procesu sprzedaży
 • wsparcie w kreowaniu nowoczesnej koncepcji galerii handlowych

Zobacz więcej:

Zobacz film

Kioski multimedialne

Realizujemy dedykowane projekty kiosków multimedialnych. Projektowane od podstaw urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w galeriach handlowych, jako nośnik informacyjny i nawigujący, ale także w przestrzeni miejskiej, pełniąc rolę tak zwanych infopunktów. Coraz częściej nośniki wykorzystywane są jako narzędzia wspierające instytucje kultury. Specjalne oprogramowanie umożliwia promowanie wydarzeń kulturalnych, a także pozwala na wzmocnienie komunikacji między odbiorcą, a producentem. Atrakcyjny design, dostosowany do kontekstu miejsca, zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych to atuty naszych realizacji.

 

Odkryj korzyści:

 • wsparcie procesu sprzedaży
 • dynamizacja retencji zakupowej klienta
 • skuteczna promocja wydarzeń kulturalnych

 

Zobacz więcej:

Pobierz prezentację

Kartomat

Specjalizujemy się w dedykowanych projektach dla branży retail. Jesteśmy liderem personalizowanych rozwiązań multimedialnych. Oferujemy innowacyjne projekty budujące i wspierające retencję zakupowe klientów. Nasze zaplecze technologiczne, wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć pionierskie rozwiązania organizujące i eksponujące przestrzeń handlową. Dla największej galerii w Krakowie Bonarka City Center zaprojektowaliśmy Kartomat. To nowoczesne urządzenie multimedialne wydające karty podarunkowe akceptowane na terenie całego kompleksu.  Zaprojektowany przez nas terminal to doskonałe narzędzie zwiększające footfall, budujące lojalność, a tym samym stymulujące sprzedaż. Poznaj spektrum naszych możliwości.

 

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz film Pobierz prezentację

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe to angażujący sposób budowania długotrwałych relacji. Proponujemy atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych metod płatności. Jesteśmy producentem i dystrybutorem dedykowanych kart podarunkowych. To cenione i sprawdzone rozwiązanie w wielu branżach. Doskonale wpisują się w strategię wsparcia sprzedaży i skutecznej motywacji pracowników.

 

Odkryj korzyści:

 • budowanie potencjału galerii
 • wzmocnienie lojalności klientów
 • wzrost przychodów galerii
 • optymalizacja kosztów marketingowych
 • pozyskanie nowych klientów

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz prezentację

Konkursy i loterie

Jesteśmy doświadczonym partnerem galerii handlowych. Dostarczamy rozwiązań wspierających budowanie długotrwałych relacji. Zapewniamy profesjonalną i systemową obsługę loterii promocyjnych, akcji wsparcia sprzedaży i promocji konsumenckich. Przygotowujemy kreację graficzną, dystrybucję nagród, a także obsługę prawną i raportowanie wyników. Dzięki dedykowanym kioskom multimedialnym akcje sprzedażowe stają się łatwiejsze w obsłudze i bardziej atrakcyjne, w konsekwencji przyciągają większą liczbę klientów. Bogate zaplecze graficzne i projektowe pozwala nam tworzyć unikalną systemową komunikację projektu.

 

Odkryj korzyści:

 • budowanie pozytywnego wizerunku galerii
 • atrakcyjny sposób zwiększenia footfallu
 • wspieranie potencjału kompleksu handlowego

 

Zobacz więcej:

Zobacz film

Rekomercjalizacja wnętrza

Guess. Witryna okolicznościowa. Folia monomeryczna.

Aranżacja witryn to nasza specjalność. Realizujemy projekty zarówno tematyczne, nawiązujące do trwających kampanii, jak i okolicznościowe związane ze zmianą wizualną obiektu. Oferujemy atrakcyjną formę wizualną na czas reidentyfikacji miejsca sprzedaży. Antidotum na podstawowy typ zabezpieczeń prac remontowych stają się, przykuwające wzrok, budzące intrygę, wydruki komunikujące charakter prowadzonych prac. Realizujemy witryny okolicznościowe dla galerii, salonów sprzedaży, punktów usługowych. Oferujemy druk na szerokiej palecie materiałów. Dysponujemy najnowocześniejszą technologią, wpisującą się w potrzeby komunikacji wizualnej. Działamy kompleksowo. Dokonujemy pomiaru, służymy doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, na życzenie klienta przygotowujemy projekt, aby tak przygotowany wydruk zamieścić w miejscu docelowym.

 

Odkryj korzyści:

 • atrakcyjne zabezpieczenie wnętrza na czas prowadzonych prac remontowych
 • fachowe doradztwo w zakresie wyboru materiałów
 • kompleksowa realizacja: projekt, druk i montaż

Zobacz więcej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.