Wolna tablica

Reklama na nośnikach zewnętrznych to niezawodny sposób komunikowania marki. Oferujemy możliwość reklamy na dowolnie wybranym nośniku billboardowym w całej Polsce. Sprawdź nasze aktualnie wolne miejsca.

Dobrze wyeksponowane nośniki, zlokalizowane przy kluczowych węzłach komunikacyjnych, to gwarancja skuteczności Twojego przekazu. Oferujemy możliwość reklamy na dowolnym nośniku w całej Polsce. Proponujemy wynajem tablic billboardowych w formacie tradycyjnym 5,04m x 2,38m oraz tablic 6m x 3m i 12m x 4m. Działamy kompleksowo, od projektu, aż po montaż w wybranym miejscu docelowym. Razem z nami zbuduj zasięg swojej oferty.

Wolna tablica

Reklama outdoorowa to wciąż skuteczne narzędzie komunikacji wizualnej marki, służące budowie wizerunku i promocji oferty. Dedykowane nośniki o zróżnicowanych formatach zamieszczone przy głównych trasach przelotowych, w pobliży ciągów komunikacyjnych to niezawodne medium budujące zasięg i potencjał oferty. Oferujemy możliwość wynajmu powierzchni pod reklamę w całej Polsce. Zapewniamy przygotowanie projektu graficznego oraz montaż reklamy w dowolnie wybranym miejscu. Sprawdź nasze lokalizacje.

 

Odkryj potencjał naszej oferty:

 

  • 2000 tablic billboardowych zlokalizowanych na mapie całej Polski
  • różnej wielkości formaty usytuowane w dobrze widocznych miejscach
  • niezawodny sposób budowania zasięgu oferty
  • kompleksowa obsługa, od wykonania projektu graficznego, poprzez montaż we wskazanym miejscu, aż po serwis

 

Zobacz

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.