Vistula

Uczestniczyliśmy w przygotowaniu świątecznej odsłony witryny salonu Vistula. Tak wyjątkowy okres wymagał szczególnej oprawy. Przygotowaliśmy dedykowane materiały nawiązujące do motywu świątecznego.

Z marką Vistula, która jest jedną z czołowych firm odzieżowych w Polsce, współpracujemy cyklicznie. W 2015 roku zadbaliśmy o wykończenie aranżacji witryn sklepowych elementem dekoracyjnym. Czas świąteczny to okres, kiedy witryny sklepowe bardziej niż zwykle dbają o efektowną, przyciągającą wzrok oprawę. Osoby częściej przebywają w centrach handlowych, szukając wyjątkowych prezentów. Nic tak nie zwraca uwagi, jak dobrze przemyślana i zaplanowana wystawa, gdzie w świąteczny nastrój wprowadzają nie tylko grafiki czy kolory, ale także specjalne dodatki. W przypadku aranżacji witryny sklepowej dla marki Vistula postawiliśmy na efektowny minimalizm. Kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce zostało udekorowanych gwiazdami świątecznymi w różnych rozmiarach, a ich wysoka jakość zwróciła uwagę klientów. Całość została zamontowana na przezroczystych linkach. Na myśl przywodziły zapakowane, udekorowane prezenty, którymi obdarowujemy bliskich.

Vistula. Aranżacja witryny salonu. Folia easy-dot.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.