Outdoor
OSHEE

W świecie pełnym obrazów nasze realizacje zdobywają uwagę setek tysięcy odbiorców. Każda kampania staje się wydarzeniem, które wyznacza puls całego miasta. 

W roku 2016 mieliśmy przyjemność realizować projekt dla Oshee, marki produkującej napoje izotoniczne. Powierzchnia wielkoformatowa zlokalizowana w centrum Krakowa z sukcesem wspierała komunikację rynkową marki. Siatka z materiału mesh została zamocowana na fasadzie budynku starego Hotelu Cracovia. Na uwagę zasługuję jej imponujący rozmiar: 147,2 m x 16,2 m. Za profesjonalną jakość wydruku odpowiada jedna z najnowocześniejszych technologii. Wielkoformatowa drukarka cyfrowa expedio to najwyższej klasy sprzęt, wykorzystujący tusze UV. Wierne odwzorowywanie profilu kolorystycznego, trwałość i jakość to jej najważniejsze atuty. Ze względu na charakter miejsca montaż odbył się metodą alpinistyczną. Dziś z dumą obserwujemy dalszy rozwój marki.
Oshee. Powierzchnia reklamowa. Siatka mesh. Technologia druku UV. CITY. Expedio.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.