Digital
Nike

Rozwiązania branży Digital Signage stają się nieodłącznym elementem aranżacji przestrzeni handlowych. Nasz projekt digitalizacji witryny salonu Nike doskonale wpisuję się w trend powszechnej cyfryzacji.

Na potrzeby marki Nike, jednego z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, zrealizowaliśmy projekt ekranu LED, który dopełnia witrynę sklepową. Postawiliśmy na nowoczesną technologię i zaproponowaliśmy innowacyjną metodę przedstawiania produktu. Dynamiczny przekaz w czasie rzeczywistym skutecznie angażuje klientów galerii. Rozwiązania cyfrowe dynamizują komunikację z klientem. Nowoczesne techniki nie tylko umożliwiają firmom dotarcie do większego grona odbiorców, ale także wspierają cele marketingowe marki. W tym przypadku, na zaprojektowanym przez nas ekranie LED marka Nike informowała, o szczegółach najnowszej kolekcji.

Realizacja:

  • digitalizacja witryny salonu Nike
  • atrakcyjne wsparcie działań komunikacyjnych marki
  • angażująca forma dotarcia do klientów
Nike. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Ekran LED.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.