Outdoor
Netia

Na potrzeby komunikacji wizualnej adaptujemy najbardziej eksponowane powierzchnie. Oferowane przez nas lokalizacje są bezkonkurencyjne: znakomicie usytuowane, doskonale widoczne, wyjątkowo prestiżowe.

W 2017 roku podjęliśmy się zadania wykonania reklamy wielkoformatowej dla marki Netia, operatora telekomunikacyjnego. Powierzchnie pod reklamę stanowił Hotel Forum. To budynek znany każdemu mieszkańcowi Krakowa. Położony jest vis a vis Zamku Królewskiego na Wawelu, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji, pod reklamę. Dodatkowo jest to również największy format reklamy w Krakowie, widoczny z dwóch mostów: Grunwaldzkiego i Dębnickiego. Codziennie tysiące ludzi pokonuje tę trasę, a wzrok mimowolnie pada w stronę zabytkowego Hotelu.
Zadruk wykonaliśmy na siatce mesh o wymiarach 126 m x 15 m, którą zamontowaliśmy na konstrukcji składającej się z 27 zgrzanych i panelowanych brytów. Dysponujemy własnym sprzętem i montażystami, co znacznie usprawniło proces realizacji. Całość została podświetlana, dzięki czemu nocą reklama stała się jeszcze bardziej widoczna i zwracała uwagę wszystkich przebywających w okolicy.
Netia. Powierzchnia reklamowa. Siatka mesh. Technologia druku UV. Expedio.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.