Outdoor
Muzeum Narodowe

Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do obejrzenia trwającej obecnie wystawy #dziedzictwo. To wyraz interpretacji naszej tożsamości. Przygotowaliśmy oprawę wizualną wydarzenia.

CITY zadbało o skuteczną komunikację wydarzenia w przestrzeni Krakowa. Przeprowadziliśmy lokalną kampanię outdoorową. Citylighty doskonale wpisały się w charakter dynamiki miasta. To skuteczny sposób dotarcia do setek tysięcy osób w ich naturalnym środowisku. Zastosowanie druku offsetowego pozwoliło osiągnąć optymalny profil kolorystyczny. Dodatkowo, dla wzmocnienia komunikacji w przestrzeni miejskiej przygotowaliśmy grafikę okalającą słupy infomacyjne przy głównych ciągach pieszych. W wielkim formacie #dziedzictwo widoczne było na gmachu muzeum. Uzupełnieniem komunikacji wizualnej były standy zamieszczone w porcie lotniczym Balice.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.