Digital
Mercedes

Nowoczesne rozwiązania branży technologicznej rewolucjonizują komunikację z klientem i dynamizują proces sprzedażyDla salonu Mercedes zrealizowaliśmy wyjątkowy projekt Digital Signage.

W 2016 roku dla niemieckiej marki samochodów Mercedes zrealizowaliśmy projekt digitalizacji salonu. Wysokiej jakości ekran LED, to nie tylko nowoczesny nośnik przekazu informacji, ale także element podkreślający specyfikę salonu. Multimedialne urządzenie pozwala na dynamiczną i angażującą prezentację oferty Mercedesa. W salonie, gdzie ze względu na ograniczoną przestrzeń, pokazywane są tylko niektóre modele w najbardziej popularnych wariantach kolorystycznych, taka możliwość daje nieograniczoną możliwość informacji. Dzięki dynamicznej reklamie, klient w krótkim czasie może zaznajomić się ze znacznie szerszą ofertą salonu. Ekran LED idealnie komponuje się z otoczeniem i podkreśla zarówno prestiż salonu, jak i wysoką renomę marki Mercedes.

Realizacja:

  • digitalizacja salonu Mercedesa
  • wysokiej jakości ekran LED, pozwalajacy na dynamiczną prezentację oferty salonu
  • możliwość swobodnej aktualizacji treści
Mercedes. Digital Signage. Ekran LED I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.