Instore
Eighteen&more

Do portfolio Factory dołączyła kolejna marka. Eighteen&More, to nowość na rynku modowym o której komunikację wizualną zadbało CITY. Poznaj naszą realizację.

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji przykuwających uwagę wnętrz handlowych. Dla nowo otwartego salonu Eighteen&more, w krakowskim centrum outletowym Factory, wykonaliśmy rebranding odświeżający identyfikację wizualną marki. Realizacja wykonana od podstaw, zawierała zarówno projekt, wykonanie jak i montaż. Kwintesencja młodzieńczej energii, którą uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu motywu organicznego i kwiatowego w pełni koresponduje z przyjętymi założeniami projektu. Dla uzyskania wyjątkowej ekspozycji salonu wykorzystaliśmy technologię LED. Lightbox to doskonały sposób na atrakcyjne wyróżnienie oferty. W projekcie wykorzystaliśmy także druk na tapecie, który dzięki zastosowaniu technologii lateksowej jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem wykorzystywanym przy aranżacji wnętrz.

Realizacja:

  • projekt i realizacja rebrandingu marki
  • druk na tkaninie do podświetleń i instalacja lightboxów
  • druk tapety w bezpiecznej dla zdrowia technologii lateks
Lightbox. LED. Print. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.