Projekty kreatywne

Rozpalamy wyobraźnię, pobudzamy do działania i kreujemy nowy wymiar komunikacji.   

Zapewniamy profesjonalną obsługę graficzną dla firm i instytucji. Wiemy jak istotną rolę pełni obraz w komunikacji wizualnej. Przygotowujemy, projektujemy oraz drukujemy na dowolnie wybranym materiale niemal każdy format reklamowy. Specjalizujemy się również w animacji multimedialnej, która w czasie rzeczywistym buduje interakcję z klientem. Doświadczony zespół grafików i projektantów nadaje kształt najbardziej śmiałym oczekiwaniom klienta.

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne to sztuka rozpalania wyobraźni. Angażująca komunikacja wizualna wymaga zastosowania takich narzędzi i możliwości graficznych, które momentalnie wzbudzą podziw i zainteresowanie. Pasja i doświadczenie pozwalają projektować nam oryginalne kreacje graficzne dostosowane do indywidualnych potrzeb projektu. Oferujemy szerokie wsparcie dla działań komunikacyjnych marki. Materiały reklamowe to podstawowe i wciąż skuteczne narzędzie komunikacyjne. Specjalizujemy się w personalizowanych rozwiązaniach wykorzystujących aktualną wiedzę z zakresu projektowania graficznego oraz możliwości technologiczne. Oferujemy pełną opiekę graficzną komunikacji wizualnej marki, począwszy od doradztwa, poprzez realizację projektu, aż po wysokiej jakości druk.

 

Odkryj nasze możliwości:

 

  • doświadczony zespół projektantów graficznych
  • adaptacja najnowszych rozwiązań projektowych
  • kompleksowe wsparcie graficzne marki
  • własne zaplecze technologiczne pozwalające na uzyskanie wysokiej jakości wydruku

 

 

 

 

Animacje multimedialne

Ruchomy obraz to atrakcyjny sposób na wzbudzenie zainteresowania klienta oraz zaproszenie do interakcji z marką. W dobie dynamicznie rozwijającej się rewolucji cyfrowej tradycyjny, statyczny projekt już nie wystarcza. Personalizacja przekazu marketingowego i oferty handlowej z zastosowaniem multimedialnych rozwiązań staje się podstawowym elementem komunikacji wizualnej marki. Specjalizujemy się w tworzeniu animacji multimedialnych: spotów reklamowych oraz aplikacji. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie. Razem z klientem opracowujemy scenariusz, następnie przygotowujemy koncepcję, którą skutecznie przekuwamy w gotowy projekt. Zapewniamy wszelkie dodatkowe czynności, aby efekt finalny wpisał się w charakter docelowego miejsca animacji. Spoty reklamowe to atrakcyjne narzędzie marketingowe, gdzie połączenie zdjęć, muzyki, ruchomej animacji silnie oddziałuje na wyobraźnię klienta, rozpala jego emocje i zachęca do podjęcia działania.

 

Odkryj nasze możliwości:

 

  • doświadczony zespół projektantów graficznych
  • pełna obsługa graficzna firm i instytucji
  • personalizacja przekazu marketingowego w czasie rzeczywistym

 

Aranżacja przestrzeni sprzedażowych

Wrażenia, emocje i doznania płynące z odkrywania wnętrza sklepu rozpalają wyobraźnię i wspierają podejmowanie decyzji zakupowych. Dlatego tak istotną rolę pełni organizacja przestrzeni handlowej, sposób aranżacji miejsca sprzedaży. Specjalizujemy się tworzeniu dedykowanych rozwiązań służących właściwej ekspozycji towaru. Projektujemy od podstaw punkty sprzedaży, które akcentują charakter miejsca i podkreślają konkurencyjność oferty. Szeroka paleta dostępnych materiałów pozwala sprostać najbardziej wymagającej koncepcji klienta.

 

Odkryj nasze możliwości:

 

  • doświadczony zespół projektantów graficznych
  • nieograniczone możliwości kreowania przekazu na szerokiej palecie dostępnych materiałów
  • własny, nowoczesny park maszynowy

 

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.