Oferty specjalne

W ramach działu outdoor corocznie przygotowujemy ofertę specjalną na sezon zimowy. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i specyfikę tego czasu w branży reklamowej. W promowaniu przekazu na ekranach LED nie mamy sobie równych.    

W sezonie zimowym oferujemy emisję spotów reklamowych na zewnętrznych ekranach LED w zupełnie unikatowych lokalizacjach. Po pierwsze, dysponujemy siecią siedmiu nowoczesnych ekranów umieszczonych przy najbardziej obleganych stacjach narciarskich w Polsce. Po drugie, w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia oferujemy emisję spotów na ekranie LED mieszczącym się na Rynku Głównym w Krakowie, tuż przy bardzo popularnym kiermaszu świątecznym. Odkryj potencjał naszej oferty specjalnej!

Sieć ekranów LED przy stokach narciarskich

Reklama na stokach narciarskich to prestiżowy sposób na budowanie świadomości marki. Na okres zimowy oferujemy możliwość emisji spotu u podnóża gór. Posiadamy 7 ekranów Led zlokalizowanych w najpopularniejszych zimowych kurortach w pobliżu stacji narciarskich. 

  • Duszniki-Zdrój
  • Stronie Śląskie
  • Witów
  • Zakopane
  • Krynica-Zdrój
  • Białka Tatrzańska

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz relację z poprzednich sezonów Pobierz prezentację

Ekran LED podczas kiermaszu świątecznego na Rynku Głównym w Krakowie

Odbywające się na Rynku Głównym w Krakowie Targi Bożonarodzeniowe to wyjątkowe wydarzenie na stale wpisujące się w krakowski zimowy pejzaż miasta. Kiermasz co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno krakowian jak i turystów. To doskonały czas na podjęcie działań reklamowych swojej marki. Na czas odbywających się targów oferujemy możliwość emisji spotów na ekranie LED. To wyjątkowa okazja do złożenia życzeń Klientom, a także zaprezentowania swojej oferty.

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz relację z poprzednich sezonów Pobierz prezentację

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.