Technologia

Najnowocześniejsza technologia wspierająca sukces Twojej marki. Wiedza i doświadczenie oraz nowoczesny park technologiczny pozwalają nam wdrażać personalizowane rozwiązania wpisujące się w potrzeby marki.

Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem. Jako pierwsi w Polsce instalowaliśmy wysokiej jakości ekrany LED w witrynach sklepowych i galeriach handlowych. Jako pierwsi zrealizowaliśmy także oryginalny kiosk sprzedażowy, który bazuje na technologii lift and learn. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań to dla nas źródło największej satysfakcji. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy. Drukujemy w najpopularniejszych technologiach: uv, solvent i lateks. Kierując się potrzebami rynku, uruchomiliśmy własną drukarnię, poszerzając tym samym swoją ofertę o profesjonalny druk wielko- i małoformatowy. Drukarnia wyposażona w nowoczesny park maszynowy pozwala oferować naszym klientom kompleksowe usługi na najwyższym europejskim poziomie. Posiadamy własną drukarnię CITY o łącznej powierzchni 1 200 m kw., która pozwala nam kompleksowo realizować usługi związane z przeprowadzeniem kampanii reklamowej zewnętrznej - poczynając od najmu powierzchni, projektowania graficznego, aż po druk wielko- i małoformatowy, montaż reklam. Dzięki posiadanemu potencjałowi produkcyjnemu, jesteśmy w stanie wydrukować 15 000 m kw, powierzchni w ciągu doby.

Dzięki dogłębnej analizie rynku, w 2006 roku uruchomiliśmy własną drukarnię. Osiągnęliśmy tym samym niezależność. Nowoczesny park maszynowy zajmuje obszar 1200 m² , a potencjał produkcyjny pozwala wydrukować niemal 15 000 m² powierzchni w ciągu doby.

Odkąd uruchomiliśmy własny, nowoczesny park maszynowy zapewniliśmy sobie niezależność. Własna drukarnia o powierzchni 1 200 mkw pozwala na kompleksową realizację zamówień. Drukujemy między innymi w technologii latex, uv i solvent. W trosce o stan środowiska naturalnego, wprowadziliśmy standardy druku, które pozwalają minimalizować niekorzystny wpływ na otoczenie oraz wpasować się w eko-standardy. Jako pierwsi w Europie, w 2012 roku, zainstalowaliśmy 8-kolorową drukarkę wielkoformatową „Uvistar PRO-8 5032” firmy Matan Digital Printers. 

Najważniejsze modele drukarek to: NUR Expedio, Revolution, HP XL1500, Flora, Roland RE-640, Roland XJ-640, Swissqprint, HP Latex 370, Uvistar Pro-8. Uzupełnienie stanowią specjalistyczne urządzenia służące post-produkcji, takie jak: plotery tnące, frezarki, laminatory, czy zgrzewarki.

 

Park
maszynowy
Ekrany

Ekrany cyfrowe to przede wszystkim jedność emitowanych treści, a także możliwość ukazania oferty w pełnej krasie. Niemal od dekady zajmujemy się ich produkcją i montażem. Oferujemy zarówno ekrany LCD - wykorzystujemy je w mniejszych projektach (max 100 cali), jak i ekrany LED - idealne przy większych projektach.

Ekrany LED to innowacyjne narzędzia wspierające komunikację, marketing i sprzedaż. Projekty z wykorzystaniem potencjału rozwiązań multimedialnych rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90. Dziś jesteśmy pionierem wdrażania wysokiej jakości ekranów LED i LCD. Nośniki instalujemy w szeroko rozumianym obszarze instore - zarówno wewnątrz salonów sprzedaży, jak i na terenie galerii handlowych. Nowoczesne ekrany stanowią nie tylko doskonałe medium przekazu informacji, ale również jeśli zostaną odpowiednio wkomponowane w otoczenie - stają się prestiżowym dopełnieniem wnętrza.

Ekrany LED to również doskonałe narzędzie używane w komunikacji outdoorowej. Oferujemy rozbudowaną sieć wolnostojących, miejskich ekranów LED, zlokalizowanych w najbardziej ruchliwych miejscach miejskiej aglomeracji. 

Kiosk multimedialny FIN zwycięzcą prestiżowej nagrody Red Dot w kategorii Product Design 2018. Po raz pierwszy w historii najważniejsza nagroda przyznawana w dziedzinie projektowania trafia za realizację kiosku informacyjnego.

Projektujemy kioski multimedialne o atrakcyjnej, a zarazem minimalistycznej formie. W zależności od oprogramowania urządzenia mogą spełniać funkcję informacyjną, nawigacyjną lub sprzedażową. Dodatkowo, kioski wykorzystujemy do obsługi loterii promocyjnych, programów lojalnościowych i akcji wspierających sprzedaż. Tworzone od podstaw terminale multimedialne dopełniają wnętrza tworzone przez architektów. Urządzenia, znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach codziennego życia. Z powodzeniem realizujemy terminale dla galerii handlowych, sieciowych salonów sprzedaży, a także obiektów biurowych. Dostarczamy klientom kioski multimedialne wraz z odpowiednim oprogramowaniem. Projektujemy zarówno bryłę kiosku, jak i wewnętrzny system informatyczny, w tym wszystkie wymagane przez klienta funkcje i aplikacje.

Kioski Multimedialne
Materiały

Służymy doświadczeniem i proponujemy nieograniczone możliwości kreowania przekazu na różnych powierzchniach. Oferujemy szeroką paletę materiałów, dostosowaną do najbardziej wyszukanych realizacji.

Elementy drukowane efektywnie organizują wnętrze, ułatwiają nawigację i eksponują ofertę. Nowoczesne technologie pozwalają nanosić nam druk na różnego typu podłoże. W swojej ofercie posiadamy banery (frontlit, backlit, blockout), siatki mesh, folie samoprzylepne (monomeryczne, polimerowe, wylewane, do podświetleń), papiery (billboardowe bbs, citylight, fotograficzne) oraz tekstylia (flagi, proporce).

Przy produkcji wykorzystujemy również materiały twarde, takie jak płyty PCV, PP, Dibond, Kappa, Plexa, karton, a także hips czy płyty piankowe. 

W trosce o stan środowiska naturalnego wprowadziliśmy standardy druku pozwalające zachowanie eco -standardów, ograniczając ich negatywny wpływ do minimum.

Zastosowanie technologii umożliwiającej zintegrowane, a tym samym sprawne zarządzanie procesem produkcji to standard naszych usług. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu marki Caldera. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwala wiernie odwzorowywać profil kolorystyczny, a także programować pracę wielu urządzeń.

Dążymy do pernamentnego poprawiania wydajności i jakości naszej pracy. Inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Nieustannie podążamy na trendami, tak w zakresie druku, jak i technologii, dzięki czemu możemy umacniać pozycję lidera branży. Ogromną wagę przykładamy do oprogramowania drukarek, które bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie maszyn, a tym samym przekłada się na efektywność naszej pracy. 

Naszym dostawcą oprogramowania jest Caldera - producent z 25 letnim doświadczeniem. Oprogramowanie dedykowane drukarkom wielkoformatowym pozwala na optymalizację produkcji, monitorowanie jakości, a co więcej posiada funkcję zaprogramowania znaków cięcia. Przejrzysty w obsłudze interfejs skutecznie wspomaga pracę drukarzy.

Software
Technologie
druku

Nasze normy druku spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Kierujemy się troską o środowisko naturalne, drukujemy tuszami ekologicznymi na materiałach, które naddają się do ponownego wykorzystania.

Wykonujemy wydruk w oparciu o podstawowe technologie druku: solvent, uv i latekst.

Druk solventowy, to obecnie najpopularniejsza stosowana technologia. Jej zaletą jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne. Stosowany powszechnie w przypadku nadruku na banerach, siatkach, czy plandekach. Druk UV, używany jest zarówno przy druku mało-, jak i wielkoformatowym. To metoda kropli utwardzana światłem, która gwarantuje niezwykłą trwałość wydruku. Druk lateksowy natomiast, charakteryzuje znacznie dłuższa żywotność, a także większa głębią obrazu. Przy druku lateksowym stosuję się farby na bazie wody, dlatego też jest on całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i w pełni ekologiczny.

 

 

"Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem".

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.