Technologia

Udane realizacje, które dla naszych klientów stają się źródłem satysfakcji i dumy, są najlepszym dowodem skuteczności, efektywności oraz profesjonalizmu naszych działań.

Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem. Jako pierwsi w Polsce instalowaliśmy wysokiej jakości ekrany LED w witrynach sklepowych i galeriach handlowych. Jako pierwsi zrealizowaliśmy także oryginalny terminal sprzedażowy, który bazuje na technologii lift and learn. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań to dla nas źródło największej satysfakcji.

Park
maszynowy

Dzięki dogłębnej analizie rynku, w 2006 roku uruchomiliśmy własną drukarnię. Osiągnęliśmy tym samym niezależność. Nasz park maszynowy zajmuje obszar 1 200 mkw, a potencjał produkcyjny pozwala wydrukować niemal 10 000 mkw w ciągu doby.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewnia nam duży potencjał produkcyjny. Spełniamy najbardziej wyszukane i wymagające oczekiwania Klientów. Możemy wykonać zadruk obejmujący nawet 5 metrów, a czas druku wynosi ok. 150 m na godzinę.

Jako pierwsi w Europie, w październiku 2012 roku, zainstalowaliśmy 8-kolorową drukarkę wielkoformatową „Uvistar PRO-8 5032” firmy Matan Digital Printers. Urządzenie drukuje w technologii UV, szerokość zadruku wynosi 5 m, a maksymalna rozdzielczość to 1200 dpi. Dzięki temu, możemy zagwarantować niezwykle wysoką jakość wydruku o żywych kolorach. Wgrany system PRO-FILE sprawia, że niezależnie od użytego podłoża zawsze uzyskamy ten sam efekt kolorystyczny. Drukarka Uvistar PRO-8 zapewnia również pełen wachlarz możliwości wyboru materiału do zadruku i jego sposobu.

Najważniejsze modele drukarek, które posiadamy to NUR Expedio, Revolution, HP XL1500, Flora, Roland RE-640, Roland XJ-640, Swissqprint, HP Latex 370, Uvistar Pro-8.

Uzupełnieniem naszego parku maszynowego są dwie drukarki o szerokości zadruku 5 m, jedna 3,2 m i kilka 1,6 m oraz liczne urządzenia służące do obróbki wydruków, takie jak laminatory, zgrzewarki, oczarki itp. Do tego posiadamy ploter tnący, dzięki któremu wycinamy naklejki, litery, cyfry i wszelkie kształty.

 

Ekrany cyfrowe to przede wszystkim jedność emitowanych treści, a także możliwość ukazania oferty w pełnej krasie. Niemal od dekady zajmujemy się ich produkcją i montażem. Oferujemy zarówno ekrany LCD - wykorzystujemy je w mniejszych projektach (max 100 cali), jak i ekrany LED - idealne przy większych projektach.

Projekty z wykorzystaniem ekranów cyfrowych rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90. Największą zaletą wyświetlaczy cyfrowych jest dynamizm emitowanych treści.

Ekrany można zamontować zarówno na ścianie budynku, jak i postawić jako samodzielny nośnik. Obsługiwane są one przez system sterowany za pomocą sieci, dzięki czemu niekwestionowaną zaletą ekranów LED czy LCD jest fakt, że każda nowa informacja dotycząca promocji czy zmiany treści może zostać dokonana w bardzo krótkim czasie.

Kilka lat temu, idąc za oczekiwaniami i rozwojem cyfryzacji, jako pierwsi wykorzystaliśmy potencjał ekranów i zaczęliśmy je instalować w witrynach sklepowych. Naszymi pierwszymi klientami w tej dziedzinie zostali Nike, Adidas, Yves Rocher, Douglas, Adventures Sports czy Sizeer.

Ekrany
Materiały

Służymy doświadczeniem i proponujemy nieograniczone możliwości kreowania przekazu na różnych powierzchniach. Oferujemy szeroką paletę materiałów, dostosowaną do najbardziej wyszukanych realizacji.

Wydruki realizujemy na szerokiej palecie mediów, stąd nasz asortyment jest bogaty i bardzo atrakcyjny. W swojej ofercie mamy banery (frontlit, backlit, blockout), siatki mesh, folie samoprzylepne (monomeryczne, polimerowe, wylewane, do podświetleń), papiery (billboardowe bbs, citylight, fotograficzne) oraz tekstylia (flagi, proporce).

Przy produkcji wykorzystujemy również materiały twarde, takie jak płyty PCV, PP, Dibond, Kappa, Plexa, karton, a także hips czy płyty piankowe. W zależności od użytego materiału, możemy uzyskać różne efekty, w tym również 3D.

Zapewniamy wycinanie odpowiednich kształtów oraz oczkowanie materiałów. Do tego frezujemy, bigujemy, perforujemy, spawamy, sklejamy, wyklejamy i zszywamy. Duże możliwości postprodukcji pozwalają nam opracować wydruki na potrzeby najbardziej wyszukanych pomysłów.

Zastosowanie technologii umożliwiającej zintegrowane, a tym samym sprawne zarządzanie procesem produkcji to standard naszych usług. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu marki Caldera. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwala wiernie odwzorowywać profil kolorystyczny, a także programować pracę wielu urządzeń.

Dążymy do ciągłego poprawiania wydajności i jakości naszej pracy. Z tego powodu szukamy i inwestujemy w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Oprogramowanie drukarek to niezwykle ważny element, który znacząco wpływa na szybkość realizacji projektów. Caldera to producent oprogramowania z 25-letnim doświadczeniem w opracowywaniu, sprzedaży i obsłudze zaawansowanego technologicznie oprogramowania do obrazowania wielkoformatowego. 

Caldera służy optymalizacji produkcji, monitorowaniu jakości i, co więcej, można w niej zaprogramować znaki cięcia, a to oznacza, że nawet najbardziej skomplikowane zadania są łatwe do przeprowadzenia. Interfejs jest niezwykle prosty i czujny, co znacznie ułatwia pracę drukarzom przy realizacji wszelkiego rodzaju projektów, a dodatkowe funkcje pozwalają nam skutecznie oszacować koszty wydruku.

Software
Technologie
druku

Innowacyjne pomysły z sukcesem przemieniamy w zrealizowane projekty. Jesteśmy firmą, która zapewnia nowoczesne sprzęty, techniki i materiały do prowadzenia efektywnej komunikacji wizualnej. Kierujemy się troską o środowisko naturalne, drukujemy tuszami ekologicznymi na materiałach, które naddają się do ponownego wykorzystania.

Nasze maszyny zapewniają trzy podstawowe techniki druku:

Druk solventowy jest obecnie najpopularniejszą metodą wykonywania nadruku. Nadaje się w szczególności do wydruków wielkoformatowych, ponieważ jest odporny na długoterminowe działanie czynników zewnętrznych. Można go zastosować na banerach, siatkach czy plandekach, w szczególności na materiałach z zawartością PCV.

Druk UV używany jest zarówno przy druku mało, jak i wielkoformatowym. To metoda kropli, która utwardzana jest światłem, dzięki czemu nadruk jest niezwykle odporny na działanie warunków atmosferycznych i wiernie odwzorowuje wybrane kolory.

Druk lateksowy charakteryzuje znacznie dłuższa żywotność zadrukowanych materiałów, a także lepsza ostrość i szczegółowość druku. Przy druku lateksowym stosuje się farby na bazie wody, dlatego jest on całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i w pełni ekologiczny.

Nasze normy druku spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Wydruki nadają się zarówno do zewnętrznych instalacji, jak i do wnętrz, są również bezpieczne dla dzieci.

"Jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii w branży komunikacji wizualnej. Osiągnięcia przemysłu IT odważnie adaptujemy do potrzeb innowacyjnych narzędzi, które wspierają sprzedaż, kreują wizerunek i wzmacniają relację z klientem."

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.