Instore
Wojas

Formy drukowane na zróżnicowanym materiale oddają klimat wnętrza i stanowią doskonałe wsparcie pre-sprzedażowe dla personelu.

W 2017 roku dla marki Wojas, polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją i sprzedażą obuwia skórzanego oraz drobnej galanterii skórzanej, przygotowaliśmy projekt wspierający kampanię promocyjną kolekcji wiosna/lato 2017. Do wykonania standów użyliśmy płyt tusand o grubości 10 mm. Jest to idealny produkt pasujący do rozwiązań reklamowych, w szczególności materiałów typu POS. Materiał jest lekki, a więc łatwo go umieścić i zmienić jego położenie, a jednocześnie daje efekt przestrzenności. Charakteryzuje się dużą sztywnością i wysoką odpornością na uszkodzenia, ze względu na obecność elastycznej pianki. Nowoczesny park technologiczny pozwolił nam na perfekcyjne odwzorowanie profilu kolorystycznego, natomiast efekt finalny postaci zawdzięczamy jednemu z najnowocześniejszych ploterów Cnc Kimla.

Wojas. Aranżacja witryny salonu. Tusand.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.