Digital
CITY

Dla Galerii Echo w Kielcach, z myślą o najmłodszych odwiedzających centrum, zrealizowaliśmy wyjątkową przestrzeń edukacyjną, wspomagającą proces uczenia się i poznawania świata. Kids Play to zabawa, kreacja i nauka w nowej odsłonie.

Nasz autorski projekt Kids Play pozwala w angażujący i twórczy sposób kształtować kompetencje poznawcze najmłodszych. Zaprojektowane i zrealizowane od podstaw stoisko o powierzchni 100 m kw. to wyjątkowa przestrzeń dedykowana dzieciom od 4. do 12. roku życia. Aplikacje edukacyjne działające na czterech zabudowanych ekranach dotykowych, umożliwiają dzieciom trenowanie języka angielskiego, zgłębianie wiedzy o świecie oraz poprzez różne gry zręcznościowe - trenowanie refleksu i logicznego myślenia. Walor edukacyjny, to idea, która od samego początku przyświecała naszej koncepcji stoiska. Poprzez zabawę, dzieci w praktyczny sposób poznają prawa nauki rządzące otaczającym nas światem. Dużą rolę w projektowaniu stoiska odegrała aranżacja samej przestrzeni - dlatego też sięgnęliśmy po żywe kolory, które stymulują wyobraźnię dzieci i inspirują do rozwijania twórczego myślenia.

Realizacja:

  • edukacyjna przestrzeń dla dzieci, łącząca zabawę z nauką
  • autorskie aplikacje edukacyjne, pobudzające wyobraźnię
  • spinner wall, pozwalający na doświadczenie efektu żyroskopu
  • liquid-floor, rozwijający zmysł wzroku
Kids Play. Multimedialne stoisko dla dzieci. Przestrzeń edukacyjna. Oferta rozrywkowa dla dzieci. Galeria Echo. Kielce

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.