Instore
Lambert

Dla sieci salonów Lambert przygotowaliśmy kilkadziesiąt witryn, promujących świąteczną kolekcję marki. Kwintesencja emocji podparta najnowocześniejszymi rozwiązaniami wielu branż to cechy charakterystyczne naszej realizacji.

W 2015 roku współpracowaliśmy przy projekcie aranżacji witryn sklepowych dla marki Lambert, ekskluzywnej linii koszul i akcesoriów Wólczanki. Świąteczna odsłona marki bez wątpienia wzbudzała potrzebę odkrycia tego, co kryje się wewnątrz sklepu. Oryginalna kreacja, bogactwo materiałów i wysoka jakość druku to znaki rozpoznawcze realizacji. Elementy zamieszczone na szybie witryny, dopełniające projekt scenografii, zostały wykonane z folii transparentnej z zadrukiem, które finalnie zamontowaliśmy za pomocą białej folii. Zastosowane rozwiązanie pozwoliło nam osiągnąć efekt połysku, który z pewnością dodał witrynie wykwintności. Widoczne w tle detale tworzące głębie i nawiązujące do motywu przewodniego aranżacji zostały zrealizowane z płyty PCV. Całość witryny dopełniają tworzące efekt 3D litery. W tym celu użyliśmy styroduru, lekkiego i gładkiego materiału o strukturze podobnej do styropianu. 

Lambert. Aranżacja witryny salonu. Folia easy-dot. Materiały płaskie i rolowe. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.