Digital
CITY

Dostarczamy klientom kioski multimedialne wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Projektujemy zarówno bryłę urządzenia, jak i wewnętrzny system informatyczny, w tym wszystkie wymagane przez klienta funkcje i aplikacje. Nasze realizacje to połączenie funkcjonalności i wyróżniającego się designu.

Zaprojektowany przez Głównego Projektanta CITY Piotra Jagiełłowicza kiosk multimedialny FIN zdobył prestiżową nagrodę Red Dot w kategorii Product Design 2018. Oskar designu, bo tak zwyczajowo nazywane są nagrody Red Dot to wyjątkowy dowód uznania dla projektanta i jego osiągnięć. Międzynarodowe Jury w składzie 40 światowej klasy ekspertów w dziedzinie designu przyznało, po raz pierwszy w historii, nagrodę kioskowi multimedialnemu. Kluczowymi kryteriami, obok wyróżniającej się formy, okazały się: stopień innowacyjności, ergonomia, funkcjonalność, czy łatwość użytkowania. Nasz terminal informacyjny FIN został zaprojektowany z myślą o rozbudowanych przestrzeniach handlowych czy biurowych, zwłaszcza tam, gdzie istotna jest informacja dotycząca lokalizacji, czy produktu. Delikatne kształty wraz z masywnym materiałem wierzchnim, pozwalają na harmonijne dostosowywanie urządzenia do różnego typu wnętrz. Zewnętrzna bryła produktu charakteryzuje się oryginalnym kształtem, który przypomina płetwę (stąd nazwa, ang. fin). Kiosk wyposażony jest w wysokiej jakości ekran multimedialny, który zapewnia użytkownikom w pełni interaktywną obsługę wszystkich dedykowanych aplikacji.

Kiosk informacyjny FIN:

  • zwycięzca Red Dot Awards w kategorii Product Design 2018
  • nowoczesny kiosk informacyjny zaprojektowany z myślą o miejscach publicznych
  • urządzenie wyposażone w interaktywny ekran 32" (lub 46") Full HD
  • oryginalny kształt bryły, przypominający płetwę (stąd nazwa, ang. fin)
  • kiosk oparty na stopie ze stali nierdzewnej, która pozwala na stałe przymocowanie urządzenia do podłoża
Kiosk multimedialny FIN. Laureat Red Dot. Product Design 2018. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kiosk multimedialny I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.