Digital
Axis

Kioski multimedialne to idealne rozwiązanie wkomponowujące się w wielkie przestrzenie handlowe i biurowe. Dzięki jego funkcjom możemy w sposób sprawny zlokalizować interesujący nas cel. Dodatkowo, to również doskonałe miejsce na reklamę Twojej marki.

W krakowskim budynku biurowym AXIS w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Przy Rondzie 4 oraz Powstania Warszawskiego zrealizowaliśmy projekt kiosku multimedialnego. Ten niezwykle nowoczesny budynek otrzymał certyfikat LEED Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design, czyli lider branży budownictwa ekologicznego). Kiosk, który został od podstaw przez nas zrealizowany, pełni funkcję informacyjną, nawigacyjną, a także rozrywkową. Dzięki wgranemu oprogramowaniu można w nim znaleźć informacje na temat procesu powstawania inwestycji, a także sprawdzić, jacy najemcy znajdują się w budynku. Struktura wayfindingowa umożliwia każdemu użytkownikowi znalezienie drogi do wybranego przez siebie miejsca w mieście. Z informacji zawartych w kiosku można dowiedzieć się, jakie linie autobusowe czy tramwajowe prowadzą do głównych atrakcji miasta, a dodatkowo można zamówić taxi czy znaleźć informację o najbliższej wypożyczalni rowerów. Kiosk to także miejsce rozrywki, ponieważ posiada wgrane proste gry typu puzzle, które umilą czas oczekiwania np. na taksówkę.
Axis. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kiosk informacyjny. Infokiosk. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.