Digital
4f

Dla salonu 4F w Galerii Jurajskiej zrealizowaliśmy od podstaw wyjątkowy projekt, wspomagający prezentację kolekcji marki. Multimedialne standy w prosty i intuicyjny sposób pozwalają zapoznać się z bogatą ofertą salonu, czy sprawdzić szczegóły interesującego nas produktu.

Zaprojektowane i zrealizowane multimedialne standy pozwalają na prezentację pełnej oferty marki w nowoczesnej formie. Staranny dobór materiałów sprawił, że nasz produkt doskonale harmonizuje z przestrzenią sklepu i stanowi dopełnienie aranżacji salonu. Standy wykonane zostały z dibondu, czyli połączenia aluminium oraz polietylenu. Takie zestawienie sprawia, iż realizacja jest wyjątkowo trwała na wszelke urazy mechaniczne, przy czym lekka i sztywna. Instalacja tabletu firmy hama o przekątnej 12 cali sprawia, że klient w szybki i skuteczny sposób może zapoznać się ze szczegółami kolekcji 4F.

 

Realizacja:

  • 12 dedykowanych multimedialnych standów dla salonu 4F
  • nowoczesny kanał komunikacji z Klientem
  • wyjątkowy produkt korespondujący z przestrzenią salonu

 

4F. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Multimedialny stand. Krion. Galeria Jurajska.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.