Kreacja
CITY

Shopping Center Forum to miejsce spotkań praktyków branży retail. Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na wykonanie stoiska wystawienniczego, gdzie prezentowaliśmy swoją ofertę.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy samodzielne stoisko wystawiennicze prezentowane na Shopping Center Forum. Wykonana przestrzeń pozwoiła nam na efektowne przedstawianie autorskich rozwiązań z zakresu Digital Signage. Przemyślana koncepcja graficzna, dedykowana kolorystyka wzbudziły zainteresowanie, przyciągały wzrok oraz silnie podkreślały naszą identyfikację. Stoisko o konstrukcji aluminiowej z dodatkiem płyt akrylowych MDF o wysokości 4,2 m i powierzchni 40 m2 nadały subtelny charakter całości. W ramach stoiska uczestnicy mogli zapoznać się z obszarami działalności CITY w tym z szeroką ofertą digital.

Realizacja:

  • projekt i budowa stoiska wystawienniczego
  • dedykowane materiały: aluminum, płyty akrylowe MDF
Shopping Center Forum. Expo. Projektowanie i zabudowa stoisk targowych. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kioski multimedialne. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.