Expo
CITY

W dniach 4-5 października w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbyła się kolejna edycja konferencji „Dźwigacze Kultury". To spotkanie praktyków z zakresu marketingu, public relations i zarządzania instytucjami kultury. Podczas 2 dni wypełnionych panelami dyskusyjnymi i warsztatami zastanawialiśmy się nad wyzwaniami stojącymi obecnie przed instytucjami kultury.

City objęło patronat nad wydarzeniem. Udostępniliśmy 4 terminale informacyjno-nawigacyjne, które stanęły w przestrzeni Centrum Kongresowego. Dzięki urządzeniom użytkownicy mogli śledzić bieżące punkty programu, a także z łatwością do nich dotrzeć. Jako wieloletni partner, współpracujący z instytucjami kultury i sztuki budujemy wizerunek placówek oraz zwiększamy zasięg prowadzonych przez nich działań. Oferujemy szeroki dostęp do rozbudowanej sieci nośników outdoorowych, które gwarantują skuteczną promocję wydarzeń kulturalnych. Specjalizujemy się w instalacjach wielkopowierzchniowych ekranów LED, które coraz częściej stanowią nieodzowny element wydarzeń. Tworzymy również niepowtarzalne scenografie i tła dla wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych.
Dźwigacze kultury. Expo. Projektowanie i zabudowa stoisk targowych. Rozwiązania multimedialne. Digital. Kioski multimedialne. CITY. Ekspert komunikacji wizualnej.

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.