Expo
Architektura&Biznes

Specjalizujemy się w projektowaniu i zabudowie stoisk targowych. W swoich projektach wykorzystujemy rozwiązania multimedialne, które wspierają i uzupełniają atrakcyjny przekaz oferty. Jako CITY Expo Design zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stoisko wystawiennicze, dla opiniotwórczego miesięcznika Architektura & Biznes.

Wykonaliśmy projekt i realizację stoiska wystawienniczego dla miesięcznika Architektura & Biznes, zaprezentowanego podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. To prestiżowe wydarzenie skupiające przedstawicieli świata architektury, biznesu i handlu. Poprzez prostotę, czystą formę przekazu i zastosowanie rozwiązań multimedialnych zrealizowaliśmy myśl przewodnią projektu - atrakcyjną i angażującą ekspozycję czasopisma. Perfekcyjna forma, wyróżniający design oraz zastosowanie narzędzi Digital Signage podkreśliły wymowną pozycję naszego klienta na rynku. W projekcie stoiska wystawienniczego elementem intergralnym zostały trzy wolnostojące kioski multimedialne. Interaktywność każdego z nich pozwoliła na nowoczesną formę komunikacji z odbiorcą. Funkcjonalność urządzeń, trwałość zastosowanych materiałów w połączeniu z doskonałą harmonią otoczenia wpisały się w koncepcję klienta. Dopełnieniem aranżacji przestrzeni wystawienniczej stał się wielkoformatowy, modułowy ekran LED, który w czasie rzeczywistym pozwalał na emisję dynamicznego contentu.

Realizacja:

  • projekt i zabudowa stoiska targowego
  • zastosowanie nowoczesnych materiałów kompozytowych
  • wykorzystanie siły i potencjału digital signage: 3 interaktywne kioski multimedialne, służące ekspozycji czasopisma, wielkoformatowy ekran LED, pozwalający na emisję treści w czasie rzeczywistym
Architektura&;Biznes. Expo. Projektowanie i zabudowa stoisk targowych. Rozwiązania multimedialne. Digital Signage. Kioski multimedialne I CITY. Ekspert komunikacji wizualnej

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.