Oferta dla galerii handlowych

Rozwiązania multimedialne organizujące przestrzeń handlową stają się już nieodłącznym elementem nowoczesnej koncepcji funkcjonowania galerii handlowych. 

Oferujemy dedykowane sposoby ekspozycji dla branży retail. Specjalizujemy się w realizacjach wykorzystujących siłę i potencjał digital signage. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę i charakter miejsca. Od podstaw projektujemy i wdrażamy terminale multimedialne. Stworzyliśmy pionierskie rozwiązanie kartomatu. Specjalizujemy się także w przygotowaniu i organizacji loterii dla galerii handlowych. Budujemy lojalność i zaangażowanie klientów tworząc dedykowane rozwiązania multimedialne. Odkryj spektrum naszych możliwości.

Ekrany LED

Digital signage to przyszłość komunikacji wizualnej. Budowanie angażującej, spersonalizowanej komunikacji marketingowej z zastosowaniem rozwiązań multimedialnych staje się już standardem. Specjalizujemy się w dedykowanych projektach wykorzystujących siłę i potencjał rozwiązań cyfowych. Nasze pionierskie realizacje znajdują zastosowanie w szeroko pojętym obszarze instore. Projektujemy i montujemy wysokiej jakości ekrany LED, które nie tylko pełnią rolę atrakcyjnego nośnika przekazu informacji, stanowią angażującą wizytówkę aranżacji witryny sklepowej, ale coraz częściej są elementem korespondującym z koncepcją całej galerii. Projekty z zastosowaniem rozwiązań cyfrowych rewolucjonizują komunikację z klientem i dynamizują proces sprzedaży. 

 

Odkryj korzyści:

 • promowanie oferty i budowanie świadomości marki
 • dynamizacja procesu sprzedaży
 • wsparcie w kreowaniu nowoczesnej koncepcji galerii handlowych

Zobacz więcej:

Zobacz film

Terminale multimedialne

Realizujemy dedykowane projekty terminali multimedialnych. Projektowane od podstaw urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w galeriach handlowych, jako nośnik informacyjny i nawigujący, ale także w przestrzeni miejskiej, pełniąc rolę tak zwanych infopunktów. Coraz częściej nośniki wykorzystywane są jako narzędzia wspierające instytucje kultury. Specjalne oprogramowanie umożliwia promowanie wydarzeń kulturalnych, a także pozwala na wzmocnienie komunikacji między odbiorcą, a producentem. Atrakcyjny design, dostosowany do kontekstu miejsca, zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych to atuty naszych realizacji.

 

Odkryj korzyści:

 • wsparcie procesu sprzedaży
 • dynamizacja retencji zakupowej klienta
 • skuteczna promocja wydarzeń kulturalnych

 

Zobacz więcej:

Pobierz prezentację

Kartomat

Specjalizujemy się w dedykownych projektach dla branży retail. Jesteśmy liderem personalizowanych rozwiązań multimedialnych. Oferujemy innowacyjne projekty budujące i wspierające retencję zakupowe klientów. Nasze zaplecze technologiczne, wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć pionierskie rozwiązania organizujące i eksponujące przestrzeń handlową. Dla największej galerii w Krakowie Bonarka City Center zaprojektowaliśmy Kartomat. To nowoczesne urządzenie multimedialne wydające karty podarunkowe akceptowane na terenie całego kompleksu.  Zaprojektowany przez nas terminal to doskonałe narzędzie zwiększające footfall, budujące lojalność, a tym samym stymulujące sprzedaż. Poznaj spektrum naszych możliwości.

 

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz film Pobierz prezentację

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe to angażujący sposób budowania długotrwałych relacji. Proponujemy atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych metod płatności. Jesteśmy producentem i dystrybutorem dedykowanych kart podarunkowych. To cenione i sprawdzone rozwiązanie w wielu branżach. Doskonale wpisują się w strategię wsparcia sprzedaży i skutecznej motywacji pracowników.

 

Odkryj korzyści:

 • budowanie potencjału galerii
 • wzmocnienie lojalności klientów
 • wzrost przychodów galerii
 • optymalizacja kosztów marketingowych
 • pozyskanie nowych klientów

 

 

 

Zobacz więcej:

Zobacz prezentację

Konkursy i loterie

Jesteśmy doświadczonym partnerem galerii handlowych. Dostarczamy rozwiązań wspierających budowanie długotrwałych relacji. Zapewniamy profesjonalną i systemową obsługę loterii promocyjnych, akcji wsparcia sprzedaży i promocji konsumenckich. Przygotowujemy kreację graficzną, dystrybucję nagród, a także obsługę prawną i raportowanie wyników. Dzięki dedykowanym terminalom multimedialnym akcje sprzedażowe stają się łatwiejsze w obsłudze i bardziej atrakcyjne, w konsekwencji przyciągają większą liczbę klientów. Bogate zaplecze graficzne i projektowe pozwala nam tworzyć unikalną systemową komunikację projektu.

 

Odkryj korzyści:

 • budowanie pozytywnego wizerunku galerii
 • atrakcyjny sposób zwiększenia footfallu
 • wspieranie potencjału kompleksu handlowego

 

Zobacz więcej:

Zobacz film

Odkryj nasze możliwości

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.