Dotacje Unijne

- MRPO 2.1

Firma CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa otrzymała dofinansowanie na inwestycję realizowaną w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na realizację projektu pt. „Wzrost konkurencyjności i rozwój oferty nowych usług wielkoformatowej reklamy zewnętrznej w firmie City Service."
(Nr projektu: MRPO.02.01.01-12-0241/11).

Oś Priorytetowa: 2 Gospodarka regionalnej szansy
Całkowita wartość projektu: 1 510 720,96 zł   
Wartość dofinansowania:  488 907,43 zł

W październiku 2012 roku zainstalowaliśmy pierwszą w Europie 8-kolorową drukarkę wielkoformatową „Uvistar PRO-8 5032” firmy Matan Digital Printers w technologii druku tuszami UV o szer. zadruku 5m i maksymalnej rozdzielczości druku 1200 dpi. Urządzenie to gwarantuje wysokiej jakości wydruki o żywych kolorach (tusze Fujifilm Uvijet serii QN, technologia Parallel Drop Size). System PRO-FILE sprawia, że nie zależnie od podłoża zawsze uzyskujemy ten sam efekt kolorystyczny. Uvistar PRO-8 zapewnia doskonałą reprodukcję kolorów spotowych (norma ISO 12647-2) oraz pełen wachlarz możliwości wyboru podłoża i sposobu druku: od plakatu po mega siatkę mesh.


- POIG 8.2. B2B
  Dotacje na innowacje.

CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie realizowała projekt pn. „Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B, usprawniającego realizację procesów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwem CITY SERVICE i jego partnerami” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.2.
Przedmiotem projektu było wdrożenie innowacyjnego systemu B2B z wykorzystaniem systemów informatycznych, który ma na celu automatyzację procesów biznesowych pomiędzy Beneficjentem a Partnerami. Współpraca obejmowała procesy: realizacji zamówień, logistyki, ofertowania, monitorowania stanu należności / rozliczania i zarządzania relacjami z klientami. Projekt realizowany był w okresie 01/02/2014 – 30/04/2015. Więcej informacji na temat realizowanego projektu można było uzyskać od Pana Zbigniewa Wróblewskiego, pod numerem tel. 601 288 283.

Więcej informacji o dotacjach unijnych można uzyskać na poniższych stronach:
http://europa.eu/index_pl.htm   
http://www.poig.gov.pl/
http://www.mrr.gov.pl/
http://www.mswia.gov.pl/ 
http://www.parp.gov.pl/index/main/
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.

- KREDYT TECHNOLOGICZNY 4.3.

  Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie realizowała projekt pn. "Wdrożenie technologii produkcji zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych na różnych podłożach." w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 4.3.
Głównym celem projektu było podniesienie poziomu konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa CITY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - spółka komandytowa poprzez realizację inwestycji technologicznej, mającej na celu wdrożenie zakupionej technologii wytwarzania zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych na różnego rodzaju podłożach oraz rozpoczęcie na jej podstawie świadczenia nowej usługi w postaci druku zindywidualizowanych obrazów wieloczęściowych, stanowiących element dekoracji wnętrz, wykonanych na szerokiej gamie podłoży (plexi i innych tworzywach sztucznych, szkle, drewnie, metalu i płótnie).  

Cel niniejszego projektu jest zatem zgodny z celami Działania 4.3 PO IG, które zakładają wsparcie projektów w zakresie wdrażania nowych technologii.

Projekt realizowany był w okresie 01.10.2013 – 31.08.2015. 
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.

DÉCOUVREZ NOS POSSIBILITÉS

Notre Site internet utilise la technologie des cookies.