Realizacje

 • Muzodajnia.pl
  Muzodajnia.pl

  Niestandardowa forma kampanii promocyjnej z wykorzystaniem mobilnych technologii SMS i Bluetooth na nośnikach LED to innowacyjna metoda pozwalająca dotrzeć do ściśle określonej grupy docelowej i komunikować się z nią.

  Muzodajnia.pl
 • Sukiennice
  Sukiennice Sukiennice

  W roku 2010 roku zrealizowaliśmy nowatorski projekt dla Muzeum Narodowego w Krakowie – instalację monitorów wielkoformatowych firmy NEC w Sukiennicach.

  Sukiennice
 • Loterie
  Loterie

  Kompleksowa organizacja loterii promocyjnej skierowanej do klientów Centrum i Galerii Handlowych z wykorzystaniem kiosków multimedialnych.

  Loterie
 • Mobilny LED
  Mobilny LED

  W maju 2011 za sprawą City w Warszawie pojawił się największy w Europie mobilny ekran LED. Ekran o powierzchni ponad 84 m² usytuowany został w centrum Warszawy, na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Wybór takiej lokalizacji na 10-dniową kampanię zapewnił ok. 600 tysięcy kontaktów dziennie.

  Mobilny LED
 • Kino LED-nie na plaży pod Wawelem
  Kino LED-nie na plaży pod Wawelem

  Przez okres wakacji (lipiec – wrzesień) na naszym ekranie LED o powierzchni 12 m² usytuowanym na barce zakotwiczonej przy Plaży Kraków ruszyło kino letnie. Wspólna akcja City, Multikina i Plaży Kraków jest unikalną w skali Europy instalacją i zastosowaniem dla ekranów LED.

  Kino LED-nie na plaży pod Wawelem