O Firmie

CITY to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamy zewnętrznej oferująca innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów w zakresie: reklamy wielkoformatowej, kampanii prowadzonych w oparciu o sieć ekranów LED oraz interaktywne kioski multimedialne, a także tradycyjne nośniki billboardowe.

Fakt bycia istotnym graczem na rynku OOH praktycznie od samego początku jego powstawania pozwolił nam zgromadzić cenne doświadczenie i przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych Klientów.

Kompleksowo planujemy i realizujemy kampanie reklamowe, począwszy od planowania powierzchni ekspozycyjnych, ich wynajem, aż po produkcję grafik reklamowych, montaż i demontaż.

Nasza oferta to pełen wachlarz produktów i usług, które są odpowiedzią na potrzeby rynku i bardzo zróżnicowanych odbiorców. Niezależnie od pozycji rynkowej naszego Klienta standard obsługi jest jeden: najwyższy. Naszą maksymą jest ciągły proces dostosowywania się do potrzeb Klientów poprzez wykonywanie produktów i usług optymalnie łączących wysoką jakość, krótki czas realizacji i konkurencyjną cenę.