Oferta zimowa 2015

Kilka dni temu, jak co roku, zima zaskoczyła kierowców. Ty nie daj się zaskoczyć i sprawdź jaką ofertę na sezon zimowy przygotowała dla Ciebie firma City!

Ponieważ wiemy, że outdoor jest najlepszą drogą dotarcia do amatorów białego szaleństwa, umieściliśmy naszą sieć ekranów LED w najpopularniejszych kurortach narciarskich (Witów, Krynica, Nosal, Białka Tatrzańska, Zieleniec, Czarna Góra oraz Szymoszkowa). Nasze siedem LEDów górskich jest ekskluzywnie ulokowane - przy największych stacjach narciarskich, co daje maksymalnie szerokie możliwości reklamowe.

Nasze ekrany są zawsze umieszczone przy bramkach do wyciągów narciarskich, czyli tam, gdzie snowboardziści i narciarze tłumnie ustawiają się w kolejkach, aby wjechać na stok. Kampanie realizowane na stokach mają zasięg zarówno ogólnopolski, jak i międzynarodowy, gdyż coraz więcej turystów z zagranicy decyduje się spędzić urlop zimowy w polskich górach. Wysoce zindywidualizowane kampanie i konfiguracja spotów pozwala na ekspozycję różnych produktów w niezależnym od siebie czasie.

Wyślij reklamę na ferie - stworzymy kampanię dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!